BREAKING NEWS
GMT+2 12:47

Committee Member

ဗဟိုေကာ္မတီ၀င္စာရင္း
စဥ္ အမည္ ျပည္နယ္တိုင္း မွတ္ခ်က္
ဦးေက်ာ္ျငိမ္း ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးေက်ာ္သန္း ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးေဇာ္လြင္ ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးေနာင္နားဂ်ာတန္ ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးေယာဆီ ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးလင္းလင္းဦး ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးအင္ဆံုးခါးေနာ္ဆန္႕ ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးေအာင္သိန္း ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
ဦးစိန္ဗိုလ္ ကရင္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀ ဦးေစာတင္၀င္း ကရင္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁ ဦးေစာဗစ္တာခလိုက္ ကရင္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂ ေဒၚနန္းခင္ေထြးျမင္႔ ကရင္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၃ ဦးသန္းနိုင္ ကရင္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၄ ဦးဇိုဘြဲ ခ်င္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၅ ဦးဘြဲ႕ခိန္း ခ်င္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၆ ဦးလိန္းႏိုင္း ခ်င္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၇ ဦးဟြတ္ခၽြန္း ခ်င္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၈ ဦးေက်ာ္ေသာင္း စစ္ကိုင္းတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၉ ေဒၚခင္စန္းလွိဳင္ စစ္ကိုင္းတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၀ ဦးခင္ေမာင္သိန္း စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၁ ေဒၚဆယ္ဆယ္ေနာင္ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၂ ေဒါက္တာျမင္႕ႏိုင္ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၃ ေဒါက္တာလွိဳင္ျမင္႕ဟန္ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၄ ေဒါက္တာ၀င္းေအာင္ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၅ ဦးဘမင္း စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၆ ဦးျမင္႕ၾကည္႕ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၇ ဦး၀င္းျမင္႕ေအာင္ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၈ ဦးဟံသာျမင္႕ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၂၉ ဦးေအးၾကဴ(ခ)မံုရြာေအာင္ရွင္ စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၀ ေဒၚေအးေအးမူ(ခ)ရွားမီး စစ္ကိုင္းတိုုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၁ ဦးကယ္ စစ္ကိုင္းတိုင္း(နာဂ) ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၂ ဦးခင္ေဇာ္ တနသာၤရီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၃ ဦးစိုးရီ တနသာၤရီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၄ ေဒါက္တာခင္ေမာင္၀င္း တနသာၤရီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၅ ဦးေအာင္စိုး တနသာၤရီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၆ ဦးေက်ာ္မင္း ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၇ ဦးစံဦး ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၈ ေဒါက္တာေက်ာ္ေက်ာ္ ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၃၉ ေဒါက္တာခင္ေမာင္၀င္း ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၀ ေဒါက္တာေရႊပံု ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၁ ဦးမင္းဦး ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၂ ဦးျမင္႕ဦး ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၃ ဦးေအာင္ျမင္႕ ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၄ ဦးေအာင္သန္း ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၅ ဦးကံဦး မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၆ ဦးခ်စ္ေထြး မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၇ ဦးတာ မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၈ ေဒါက္တာေက်ာ္ေငြ မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၄၉ ေဒါက္တာေအာင္မိုးညိဳ မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၀ ဦးပိုက္ကို မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၁ ဦးသိန္းေဇာ္ မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၂ ဦးေအာင္ၾကည္ညြန္႕ မေကြးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၃ ဦးေက်ာ္စုိးလင္း မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၄ ဦးေက်ာ္သီဟ မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၅ ေဒၚစႏၵာမင္း မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၆ ေဒါက္တာေဇာ္ျမင္႕ေမာင္ မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၇ ဦးႏိုင္ငံလင္း မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၈ ဦးေပါခင္ မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၅၉ ဦးျဖိဳးေဇယ်ာေသာ္ မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၀ ဦးမင္းေက်ာ္ မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၁ ဦး၀င္းထိန္း မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၂ ဦးေသာင္းထြန္း(ခ)ျငိမ္းသစ္ မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၃ ဦးအုန္းၾကိဳင္ မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၄ ဦးဥာဏ္၀င္း မြန္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၅ ေဒါက္တာခင္ေဆာင္ မြန္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၆ ေဒါက္တာေအးဇံ မြန္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၇ ေဒါက္တာေအာင္ခိုင္ထြန္း မြန္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၈ ေဒၚႏြယ္ႏြယ္ေအာင္ မြန္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၆၉ ဦးညီပု ရခိုင္ၿပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၀ ဦးမင္းေအာင္ ရခိုင္ၿပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၁ ဦးေမာင္ၾကြင္းေအာင္ ရခိုင္ၿပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၂ ဦးသိန္းေမာင္ ရခိုင္ၿပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၃ ဦးေက်ာ္ေထြး ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၄ ေဒၚၾကည္ျဖဴသ်ွင္ ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၅ ေဒၚစုစုလြင္ ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၆ ေဒါက္တာေမဝင္းၿမင္႔ ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၇ ဦးျဖိိဳးမင္းသိန္း ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၈ ေဒၚၿဖဴျဖဴသင္း ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၇၉ ဦးမ်ိဳးျမင္႕ ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၀ ဦးျမင္႔ေဌး ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၁ ဦးေမာင္ေမာင္ဦး ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၂ ေဒၚလဲ႔လဲ႔ ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၃ ဦးေအးႏိုင္ ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၄ ဦးေအာင္ေမာင္ျမင္႔(ခ)ဖ်ာပံုနီလံုဦး ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၅ ဦးေက်ာ္ခင္ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၆ ဦးခင္ေမာင္စီ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၇ ေဒၚဂ်ဲနက္နမ္ပရီ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၈ ဦးစိုင္းဆြံစိုင္း ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၈၉ ဦးစိုင္းဆမ္တစ္ယီ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၀ ဦးထြန္းထြန္းဟိန္ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၁ ဦးထြန္းေရႊ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၂ ေဒါက္တာေဒၚသန္းေငြ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၃ ဦးညီေလးခ်မ္း ရွမ္းျပည္နယ္(ဓႏု) ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၄ ဦးမိုင္းရဲေက်ာ္သူ ရွမ္းျပည္နယ္(ပေလာင္) ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၅ ဦးစိုင္းျမင္႔ေဆြ ရွမ္းျပည္နယ္(ပအိုဝ္း) ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၆ ဦးေက်ာ္ဟိုး ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၇ ဦးၾကည္ဝင္း ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၈ ဦးစခင္ေဇာ္လင္း ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၉၉ ေဒါက္တာမ်ိဳးညႊန္႕ ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၀ ေဒါက္တာလွျမတ္ေသြး ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၁ ဦးမန္းေဂ်ာ္နီ ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၂ ဦးမန္းညြန္႕သိိန္း ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၃ ဦးဝင္းျမင္႔ ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၄ ဦးသိမ္းေဆြ ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၅ ေဒါက္တာစိုးမိုးသူ ဗဟိုလူငယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၆ ေဒါက္တာေဝျဖိဳးေအာင္ ဗဟိုလူငယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၇ ဦးၾကည္လြင္ ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၈ ဦးဘမ်ိဳးသိန္း ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၀၉ ဦးညြန္႕ဟန္ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၀ ဦးလွဦး မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၁ ေဒါက္တာခက္ေအာင္ ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၂ ဦးအယ္လ္ေဖာင္ရွိဳ ကယားျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၃ ဦးဆလိုင္းလ်န္လြယ္ ခ်င္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၄ ေဒါက္တာလဲ႕လဲ႕ေမာ္ တနသာၤရီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၅ ဦးဝင္းသိန္း ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၆ ဦးမင္းမင္းဦး မြန္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၇ ဒါက္တာလင္းထြဋ္ ရွမ္းျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၈ ဦးထြန္းတင္ ကခ်င္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၁၉ ဦးလွေထြး ကယားျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၀ ဦးေစာခ်စ္ခင္ ကရင္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၁ ဦးသန္း စစ္ကိုင္းတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၂ ဦးခင္ေမာင္ေအး တနသာၤရီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၃ ဦးခင္ေမာင္ရင္ ပဲခူးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၄ ဦးေအာင္ေက်ာ္ဦး မႏၱေလးတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၅ ေဒၚတင္အိ မြန္ျပည္နယ္ ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၆ ဦးတင္ေမာင္ထြန္း ရန္ကုန္တိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
၁၂၇ ဦးေအာင္ေက်ာ္ခိုင္ ဧရာဝတီတိုင္း ဗဟိုေကာ္မတီ
အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္စာရင္း
စဥ္ အမည္ ျပည္နယ္တိုင္း မွတ္ခ်က္
ဦးေစာေအာင္ဝင္း ကရင္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးထန္းလင္းေအာင္ ခ်င္းျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးတင္ျမင္႕ ကယားၿပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးဂီးဒိုး ရွမ္းျ႔ပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးတင္ေမာင္တိုး ရွမ္းျ႔ပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးသခၤါေက်ာ္ ရခိုင္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးဟန္ညြန္႕ ကရင္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးတင္ဝင္း ကခ်င္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
ဦးခင္ေမာင္ျဖဴ ရခိုင္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၀ ေဒၚတင္ႏု(ခ)မပုေခ် ရခိုင္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၁ ဦးတင္ဝ ရွမ္းျ႔ပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၂ ေဒၚအုန္းၾကည္ မႏၱေလးတုိင္း အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၃ ဦးဝင္းလ်န္ ကခ်င္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၄ ဦးၾကည္တိုး မေကြးတိုင္း အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၅ ေဒၚျဖဴျဖဴဝင္း စစ္ကိုင္းတိုုင္း အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၆ ဦးဝင္းႏိုင္ ရခိုင္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၇ ေဒၚတိုးတိုးလြင္ မႏၱေလးတုိင္း အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၈ ဦးခင္ေမာင္ေဇာ္ မႏၱေလးတုိင္း အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၁၉ ဦးေက်ာ္ေက်ာ္ဦး မႏၱေလးတုိင္း အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၂၀ ဦးေအာင္ေဒါင္း ရခိုင္ျပည္နယ္ အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္
၂၁ ဦးေအာင္မ်ိဳး စစ္ကိုင္းတိုုင္း အရံဗဟိုေကာ္မတီဝင္

2017 Copyright,National League for Democracy.Powered By MyanmarGateway